14 grudnia 2023 13:39

Przebudowa dwóch wiaduktów drogowych w ciągu drogi krajowej nr 44 - ul. Mikołowskiej w Tychach.

  • Kwota dofinansowania – 47 500 000,00 zł
  • Całkowita wartość inwestycji – 59 744 842,85 zł

Przebudowa dwóch wiaduktów drogowych w ciągu drogi krajowej nr 44 – ul. Mikołowskiej w Tychach. Inwestycja zlokalizowana jest w północno-zachodniej części miasta na granicy dzielnic Mąkołowiec i Wilkowyj. Inwestycja realizowana jest w formule „Projektuj i Buduj”.  Zakres zadania obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej oraz budowy dwóch wiaduktów drogowych nad torami kolejowymi wraz z przebudową przyległej infrastruktury drogowej, sieci uzbrojenia terenu oraz przebudowy kolidującej infrastruktury kolejowej i ITS. W ramach inwestycji zaplanowano również budowę kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego oraz budowę kanałów technologicznych.


Wykonawcą robót jest firma Nowak-Mosty Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Termin realizacji inwestycji to listopad 2025r.

więcej...

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.