22 marca 2024 14:08

Od wielu lat w piątek poprzedzający Niedzielę Palmową, na tyskich ulicach organizowane jest nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Trasa niezmiennie, zgodnie z wieloletnią tradycją, rozpocznie się w Kościele p.w. św. Krzysztofa i poprowadzi uczestników aż do kościoła p.w. św. Marii Magdaleny.

Chwilowych utrudnień na drogach należy spodziewać się już przed godziną 19.00, wtedy to uczestnicy wyruszą spod kościoła p.w. św. Krzysztofa ulicą Wyszyńskiego w kierunku ul. Edukacji, następnie skręcą na skrzyżowaniu w lewo i dalej ulicą Edukacji przejdą aż do skrzyżowania z ul. Bielską. Potem prosto, ul. Budowlanych i dalej do skrzyżowania na Hotelowcu, gdzie skręcając w prawo w ul. Bocheńskiego skierują się w stronę Rynku i punktu docelowego, czyli kościoła p.w. św. Marii Magdaleny. Zakończenie nabożeństwa przewidziane jest na godzinę 21:15.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.