Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

MZUIM

Aktualności


2021-07-15
Memoriał Zygmunta Hanusika - wyścig rowerowy [SPRAWDŹ OBJAZDY]

Coroczne Tyskie Kryterium Fiata ma od tego roku swojego patrona. Popularny wyścig kolarski, który od kilku lat rozgrywany jest na ul. Sikorskiego na tyskim osiedlu Z, od tego roku zyskał miano Memoriału Zygmunta Hanusika.

Impreza, nad którą patronat objął prezydent Tychów Andrzej Dziuba, odbędzie się już w najbliższą sobotę, 17 lipca od godz. 9. Start i meta będą tradycyjnie usytuowane na wysokości parkingu przy OW Paprocany, a trasa prowadzić będzie ulicą Sikorskiego od skrzyżowania z ul. Targiela do skrzyżowania z ul. Żółkiewskiego i Zacisze, gdzie będą zlokalizowane nawroty. Uwaga dla kierowców: w godz. 8.30-14 ten fragment ul. Sikorskiego będzie zamknięty dla ruchu, ale zarówno ul. Targiela, jak i Żółkiewskiego i Zacisze będą drożne.

Objazd dla samochodów osobowych i autobusów linii regularnych zaplanowano ulicami Targiela, Zgrzebnioka, Zaręby i Żółkiewskiego, ale pozostałe pojazdy powinny korzystać z innych wlotów do miasta. Mieszkańcy, którzy parkują na zamkniętych odcinkach oraz w miejscach, do których dojazd zostanie wykluczony, prosimy, by wcześniej przeparkowali swoje samochody. Jednocześnie apelujemy o ostrożną jazdę i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Sprawdź szczegóły dotyczące biegu pod linkiem: informacja

Galeria zdjęć


 
 
 

KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2023