Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

MZUIM

Aktualności


2021-03-30
UWAGA! Czasowe wyłączenie świateł na skrzyżowaniu Mikołowska/Burschego

Uwaga kierowcy! Od czwartku, 1 kwietnia, zostanie czasowo wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Mikołowskiej i Burschego w Tychach. To kolejne skrzyżowanie, jakie jest modernizowane w ramach szerokiego projektu "Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem".

Trwająca przebudowa skrzyżowania ulic Mikołowskiej i Burschego wkracza w kolejną fazę. Od środy - 31.03 - w tym rejonie nasilone zostaną roboty drogowe, a od czwartku - 1.04 - zostanie czasowo wyłączona sygnalizacja świetlna. W rejonie skrzyżowania należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Wyłączenie to jest konieczne, by wykonawca zadania mógł przeprowadzić demontaż obecnie eksploatowanej sygnalizacji. Dokładnie chodzi o konstrukcje wsporcze, sygnalizatory, elementy detekcji, sterownik oraz okablowanie. Równolegle prowadzone będą prace na tarczy skrzyżowania, które po przebudowie zyska nową geometrię.

Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Jednocześnie przepraszamy za wszystkie utrudnienia i niedogodności związane z realizacją inwestycji.

Wyłączenie sygnalizacji potrwa nie dłużej niż 2 tygodnie.

KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2022