Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash.

Aktualności


2020-06-29
UWAGA KIEROWCY! Nowa organizacja ruchu na ul. Serdecznej

Od poniedziałku, 29-06, na skrzyżowaniu ul. Serdecznej z łącznikiem do ul. Oświęcimskiej obowiązuje nowa organizacja ruchu. Jest to efekt prowadzonej przebudowy. Sprawdź, co się zmieniło!

Przebudowa skrzyżowania przy ulicy Serdecznej w Tychach (obok przejazdu kolejowego) wkroczyła w kolejny etap prac. Od dzisiaj (poniedziałek, 29-06) w tym miejscu obowiązuje nowa organizacja ruchu. Zostało wprowadzone łamane pierwszeństwo przejazdu na relacji Serdeczna (od strony ul. Towarowej) - łącznik do Oświęcimskiej. To oznacza, że pojazdy jadące ul. Serdeczną od ul. Strefowej będą musiały ustąpić pierwszeństwa przejazdu.

Należy dodać, że przebudowa skrzyżowania nie jest realizowane przez miasto, a przez zewnętrznego inwestora. Rozbudowa zakładu produkcyjnego przy ul. Serdecznej, łączy się bowiem ze zwiększeniem ruchu w tym rejonie, a co za tym idzie zaistniała konieczność dostosowania skrzyżowania do nowych warunków ruchu.

Finał wszystkich prac planowo ma mieć miejsce w połowie lipca. Obecnie trwa jeszcze przebudowa ścieżki rowerowej, roboty wykończeniowe oraz porządkowe. Kierowców prosimy o ostrożna jazdę i stosowanie się do znaków.

O nas
Sprawy urzędowe
Administracja
KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2020