Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

MZUIM

Aktualności


2019-06-14
Przebudowa ulicy Przemysłowej

Trwa przebudowa ul. Przemysłowej w Tychach. Prace prowadzone są na odcinku od ul. beskidzkiej do ul. Metalowej. W tym miejscu obowiązuje ruch jednokierunkowy, który odbywa się po lewym pasie w stronę ul. Metalowej.

Wykonawca inwestycji zostało Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Katowic. Firma ta złożyła najkorzystniejsza ofertę w przetargu i za blisko 4 mln zł przebudowuje ul. Przemysłową na 800-metrowym fragmencie od ul. Beskidzkiej do ul. Metalowej.

Aktualnie trwa budowa jednego pasa ruchu na odcinku od zjazdu do stacji BP do skrzyżowania z ul. Metalową. W tym miejscu obowiązuje ruch jednokierunkowy, który odbywa się po lewym pasie w stronę ul. Metalowej. Objazd dla kierowców, którzy chcą wyjechać na ul. Beskidzką możliwy jest ulicami: Fabryczną, Towarową lub Metalową.

Inwestycja ma być gotowa na przełomie października i listopada. W ramach zadanie droga zostanie przebudowana od podstaw. Ułożone zostaną jej dolne warstwy i dopiero w ostatniej kolejności pojawi się asfalt. Powstanie chodnik, ścieżka rowerowa, zjazdy do posesji i zakładów produkcyjnych, a także 15 miejsc postojowych oraz zatoka autobusowa. Droga zyska nowe oświetlenie i odwodnienie.

Galeria zdjęć


 
 
 
 

KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2023