Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash.

Aktualności


2019-06-07
Asfaltowe nakładki. Gdzie trwają remonty?

Uwaga kierowcy! Trwa remont nawierzchni wiaduktu nad torami PKP w ciągu ul. Harcerskiej. Droga już została sfrezowana i aktualnie układana jest nowa asfaltowa nakładka. Jak tylko te prace się zakończą, drogowcy przeniosą się na ulicę Żwakowską. W dalszej kolejności prace będą prowadzone na odcinku ul. Stoczniowców 70.

Utrudnienia w ruchu, jakie obecnie trwają na ul. Harcerskiej związane są z remontem nawierzchni na wiadukcie, który biegnie nad torami PKP. Maszyny układające asfalt będą pracowały przez cały dzień i jest duża szansa, że także dzisiaj dobiegną końca.

W przyszłym tygodniu drogowcy przeniosą się na ul. Żwakowską, gdzie prowadzone będą roboty na odcinku od ronda Sublańskiego do ul. Kopernika. Planowo ten remont ma potrwać około 7-8 dni, niemniej jednak tempo prac uzależnione jest od pogody.

Z chwilą, gdy remont ul. Żwakowskiej się zakończy, przyjdzie pora na ul. Stoczniowców 70. Nowa nawierzchnia zostanie ułożona na całej szerokości jezdni biegnącej od ul. Jaśkowieckiej do al. Bielskiej.

W miejscach robót mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu. Kierowców prosimy o ostrożna jazdę i przepraszamy za wszystkie niedogodności wynikające z realizowanych przez MZUiM remontów.

Galeria zdjęć


 

O nas
Sprawy urzędowe
Administracja
KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2021