Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash.

Aktualności


2019-04-18
Walce na Granicznej

Rozpoczęło się asfaltowanie pierwszego odcinka ul. Granicznej w Tychach. Docelowo droga ma zostać przebudowana na półkilometrowym fragmencie. Prace koncentrują się na odcinku od skrzyżowania z ul. Wałową do wysokości zlokalizowanego tam przystanku. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę.

Ulica Graniczna położona jest w dzielnicy Wilkowyje. Na odcinku od ul. Wałowej do wysokości przystanku komunikacji miejskiej cały pas drogowy zostanie gruntownie przebudowany. Dodatkowo wyremontowany zostanie chodnik - dwustronnie na części pomiędzy ul. Wałową a przystankiem autobusowym oraz jednostronnie na dalszym około 180-metrowym fragmencie w kierunku ul. Podleskiej. Całe zadanie powinno mieć swój finał na przełomie sierpnia i września.

Utrudnienia w ruchu!

Przypomnijmy, że w marcu ul. Graniczna została zawężona do jednego pasa i obowiązuje na niej ruch jednokierunkowy. Co ważne, przez cały czas prowadzenia inwestycji kierowcy będą mogli poruszać się ul. Graniczną wyłącznie w stronę ul. Podleskiej. Objazd do DK44 prowadzi ulicami Murarską i Dojazdową. Z kolei dojazd do ul. Granicznej dla kierowców jadących z Mikołowa odbywa się przez skrzyżowanie ulic Mikołowskiej i Wałowej.

Galeria zdjęć


 
 
 
 

O nas
Sprawy urzędowe
Administracja
KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2021