Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

MZUIM

Aktualności


2013-10-28
Organizacja ruchu w okresie Wszystkich Świętych

W związku ze zbliżającym się okresem Wszystkich Świętych kierowcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu już od czwartku 31 października do niedzieli 3 listopada 2013 r.

Na ulicach Nowokościelnej i Kościelnej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. W tym roku na ul. Cmentarnej, ruch odbywać się będzie dwukierunkowo, ale na parkingu przy cmentarzu centralnym(od strony ul. Oświęcimskiej) ustawione zostaną znaki informujące o miejscach zatrzymywania się i postoju taksówek oraz dwa znaki "zakazu zatrzymywania się" z tabliczkami: nie dotyczy autobusów MZK. Z kolei na ul. Oświęcimskiej staną dwa znaki "zakazu skrętu w lewo" (przed skrzyżowaniem z ulicą Bratków) oraz na wjeździe do ulicy Bratków znak "nakaz jazdy w prawo za znakiem". Na ulicy Jaskrów w rejonie posesji nr 44 i 62 pojawi się znak zakazu zatrzymywania.

1 listopada w momencie rozpoczęcia kierowania ruchem przez policję na skrzyżowaniu ulic: Katowickiej, Mikołowskiej i Oświęcimskiej sygnalizacja świetlna będzie włączona w tryb "żółte migowe".

Organizacja ruchu przy Cmentarzu Komunalnym w Tychach- Wartogłowcu

Schemat dojazdu do Cmentarza Komunalnego w Tychach Wartogłowcu

Galeria zdjęć


 
 

O nas
Sprawy urzędowe
Administracja
KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2021