Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

MZUIM

Aktualności


2013-09-06
Uwaga kierowcy! Zmiana w ruchu na DK-1, wraca sygnalizacja świetlna

Zmiana polega na przełożeniu ruchu na odcinku od ulicy Przemysłowej do wiaduktu nad ulicą Piłsudskiego. Od piątku, 6 września, kierujący będą poruszali się w obu kierunkach po jezdni zachodniej, czyli nitce w kierunku Bielska-Białej. Co ważne, na przejściu dla pieszych przywrócono sygnalizację świetlną. Kierowców prosimy o wyrozumiałość i ostrożną jazdę.

Dotychczas na odcinku od ulicy Przemysłowej do wiaduktu nad ulicą Piłsudskiego, ruch odbywał się po zewnętrznych pasach, środkowe były wyłączone z ruchu, przy czym kierowcy jadący w kierunku Bielska-Białej korzystali już z wyremontowanego pasa drogi.

Aktualnie cały ruch zostanie przełożony na jezdnię prowadzącą w stronę Bielska-Białej i na tej nitce odbywać się on będzie w dwóch kierunkach. Dzięki takiej zmianie, wykonawca projektu modernizacji tyskiej "jedynki" może remontować jezdnię w kierunku Katowic. Co więcej, na tym odcinku, została przywrócona sygnalizacja świetlna na przejściu dla pieszych.

Kierowców prosimy o wyrozumiałość i bezpieczną jazdę oraz przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z prowadzoną modernizacją.

Galeria zdjęć


 
 
 

KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2022