Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

MZUIM

Aktualności


2012-12-06
Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką

Jak co roku 6 grudnia tyszanie będą mogli poczuć prawdziwy świąteczny klimat, który w naszym mieście tradycyjnie stworzy organizowana już po raz 11 impreza Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką.

Każdy, kto poczuje świąteczny nastrój i przypływ energii może wziąć udział w mikołajkowym przejeździe. Wystarczy przygotować własny rower, przystroić go i przebrać się za św. Mikołaja. Mikołajowa parada wyruszy o 16.00 sprzed targowiska u zbiegu ulic Kościuszki i Karola Miarki (Stare Tychy). Najlepsze przebrania i najlepiej ustrojone rowery oraz najliczniejsze grupy zorganizowane Mikołajów oczywiście zostaną nagrodzone.

Parada rowerowa pełna pomocników Mikołaja to jednak nie wszystko jak zwykle sporo atrakcji czekać będzie na Rynku w Tychach. Tam na scenie odbywać się będą koncerty i zabawy, a obok w specjalnym autobusie Mikołaj będzie czekał na najmłodszych mieszkańców miasta.

Poza koncertami dla dzieci przygotowano także zabawy, a obok sceny od godz. 16.00 w specjalnym autobusie na najmłodszych mieszkańców miasta czekał będzie Mikołaj. Grzeczne dzieci jak zwykle mogą liczyć na słodkości i prezenty. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, a zmarzluchów i łasuchów diabeł poczęstuje gorącą czekoladą. Tyski Rynek stanie się znowu miejscem magicznego spotkania.

Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY i Agencję KaDaDo. Jej partnerem jest m.in. Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY

Powiększ rysunek

KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2023