Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash.

Utrudnienia w ruchu


Komunikaty MZUIM

2016-06-23
UWAGA KIEROWCY! Utrudnienia na tyskich drogach.
Sezon remontowy w toku. Ekipy drogowe można spotkać w wielu punktach miasta, a to oznacza, że kierowcy muszą się liczyć z miejscowymi zawężeniami.

W czwartek (23.06.) rusza remont nawierzchni na ulicy Beskidzkiej. Prace prowadzone będą na jezdni w stronę Katowic na odcinku od zjazdu na ul. Sikorskiego do wiaduktu. Ruch odbywać się będzie przy zawężeniu do jednego pasa. Utrudnienia potrwają do soboty. Trwa także remont ulicy Żwakowskiej, gdzie na odcinku od ul. Harcerskiej do ul. ul. Stoczniowców. dotychczas sfrezowano starą nawierzchnie. W poniedziałek (27.06) rozpocznie się układanie asfaltu. By zminimalizować utrudnienia w ruchu prace wykonywane będą głównie nocą. Drogowców będzie można także spotkać na ul. Miarki. Tam sfrezowano już nawierzchnie, a niebawem ruszy remont chodnika i układanie krawężników. Gdy te prace się zakończą, wykonawca przystąpi do układanie asfaltowej nakładki. Remont prowadzony jest również na ul. Sienkiewicza - w pierwszej kolejności wymienione zostaną krawężniki, a następnie stara nawierzchnia zostanie sfrezowana i ułożona zostanie nowa.

W tym roku na same remonty dróg i chodników w naszym mieście zabezpieczono przeszło 10 mln zł. W tej kwocie mieszczą się zarówno naprawy pojedynczych ubytków w nawierzchni jak i większych odcinków (wówczas na jezdni stosowane są nakładki). W mieście prowadzone są jednak jeszcze inne zadania drogowe. Mowa o inwestycjach, na które przeznaczone są odrębne środki.
Tymczasowa
organizacja ruchu:      
Lokalizacja
utrudnienia:       
Szczegółowa informacja
dotycząca utrudnienia:
O nas
Sprawy urzędowe
Administracja
KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2019