Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash.

Utrudnienia w ruchu


Komunikaty MZUIM

2016-04-19
Lokalne utrudnienia
Obok dużych inwestycji w mieście realizowane są też te mniejsze, które jednocześnie są najbardziej potrzebne. Wskazali je bowiem sami mieszkańcy. Mówimy o zadaniach, które Miejski Zarząd Ulic i Mostów wykonuje w ramach budżetu obywatelskiego.

Aktualnie w toku są trzy takie "obywatelskie" inwestycje. Pierwsza z nich to warta blisko 80 tys. zł budowa parkingu przy ulicy Poziomkowej. Nowy parking pomieści 16 aut, przy czym dwa stanowiska przeznaczone będą dla osób niepełnosprawnych. Drugim zadaniem, o jakie wnioskowali tyszanie jest remont nawierzchni i parkingów przy ulicy Zapolskiej. Roboty prowadzone są na odcinku od budynku nr 65 do skrzyżowania z ul. Zelwerowicza, a ich wartość to blisko 145 tys. zł. Ponadto na wniosek mieszkańców remontowany jest chodnik wzdłuż ulicy Dmowskiego wraz ze schodami. Wartość prac to około 100 tys. zł. Te trzy zadania powinny zakończyć się najpóźniej w maju.

Wszystkie wymienione inwestycje mają charakter lokalny, a to oznacza, że choć kierowcy muszą się liczyć z miejscowymi zawężeniami, to jednak nie należy spodziewać się większych utrudnień w ruchu.
Tymczasowa
organizacja ruchu:      
Lokalizacja
utrudnienia:       
Szczegółowa informacja
dotycząca utrudnienia:
O nas
Sprawy urzędowe
Administracja
KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2019