Miejski zarząd ulic i mostów
43-100 TYCHY, ul. Budowlanych 59
tel. centr.: 32 227 70 06 - 07

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash.

Aktualności


2018-08-20
Remonty na tyskich drogach. Sprawdź, gdzie trwają prace.

Sezon drogowy w pełni, a to oznacza, że na tyskich drogach trwają intensywne prace. Obok dużych inwestycji takich jak modernizacja drogi krajowej nr 44 zaplanowano także wiele remontów dróg.

Aktualnie trwa remont ul. Witosa. W pierwszej kolejności stara nawierzchnia zostanie sfrezowana, a jutro (wtorek, 21 sierpnia) ułożona zostanie na niej nowa, asfaltowa nakładka. Prace będą prowadzone na blisko 400-metrowym odcinku i na całej szerokości drogi. Uwaga kierowcy: na czas układania asfaltowej nakładki objęty robotami fragment zostanie zamknięty dla ruchu.

Gdy te prace się zakończa ekipy remontowe przeniosą się na ul. Katowicką. Roboty będą prowadzone na kilku fragmentach: od browaru do wysokości marketu Lidl, od przystanku MZK w rejonie marketu Biedronka do skrzyżowania z ul. Zwierzyniecką i Narcyzów, przed rzeką Czarną do wysokości zjazdu do papierni oraz od boiska prawy pas ruchu w kierunku Karłowic do wysokości szybu wentylacyjnego.

Końcem tygodnia drogowcy przeniosą się na ul. Jaśkowicką. Przypomnijmy, że trwa tam duży remont - zakres dotyczący odcinaka od ronda Skałka do ronda Żwakowskiego. Dotychczas zaasfaltowano już jedną jezdnię, wymieniono krawężniki, a także przebudowywane jest przejście dla pieszych. Kolejny etap to asfaltowanie po drugiej stronie drogi.

Kierowców przepraszamy za wszystkie utrudnienia i niedogodności, a także prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do znaków.

O nas
Sprawy urzędowe
Administracja
KONTAKT: 32 227 70 06 - 07
mzuim@mzuim.tychy.pl

MZUiM Tychy © 2011-2018